افزایش ویو اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرامReviewed by سعید بهشتی on Nov 7Rating: 5.0افزایش ویو اینستاگرام اینستاگرام بنیان گذار سبک جدید و منحصر به فردی است که به آن استوری ( Story ) می گویند. در این تکنولوژی پر طرفدار شما با قرار دادن عکس، فیلم و یا نوشته ...

افزایش ویو اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرام – اینستاگرام بنیان گذار سبک جدید و منحصر به فردی است که به آن استوری ( Story ) می گویند. در این تکنولوژی پر طرفدار شما با قرار دادن عکس، فیلم و یا نوشته و ایجاد اجازه دسترسی افراد به آن، لحظات خوب و بد خود را به صورت عمودی و با ثبت یک خاطره به اشتراک گذاشته و در مدت 24 ساعت در معرض دید عده ای قرار می دهید. شما پس از اینکه استوری خود را ضبط می کنید، می توانید به بخش مربوط به جایی که در آن به شما نشان داده می شود که تا تاکنون چند نفر استوری شما را دیده اند رفته و از این موضوع با خبر گردید.

امکان لایو ( Live ) که نسبا تکنولوژی نو ظهوری به شمار می رود نیز از دیگر امکاناتی است که در همان بخش مربوط به افزودن استوری و با درگ ( Drag ) کردن قسمت پایین نمایشگر موبایل به سمت چپ به آن دسترسی خواهید داشت و می توانید به صورت زنده و با ارسال تصویر با مخاطبان خود در تماس باشید. البته مخاطبین ضمن مشاهده تصویر زنده شما  فقط به وسیله ارسال پیام با شما در ارتباط خواهد بود.

این امکان البته در آپدیت جدید شرکت اینستاگرام به تکنولوژی ( Live to Live ) نیز مجهز گردیده که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند به صورت چند نفری با هم ارتباط زنده تصویری برقرار نمایند. در هنگام استفاده از این تکنولوژی نیز شما در گوشه بالای سمت راست تعداد نفراتی که در حال مشاهده تصویر زنده تان هستند را مشاهده می کنید که در کل نام این اعداد نمایشگر در استوری و لایو، ویو (View) نامیده می شود.

در این تکنولوژی ها هر چقدر تعداد نفرات ویوی شما بیشتر باشند، نشان می دهد که شما چقدر معروف و محبوب هستید. البته در کنار محبوبیت و معروف بودن، شما می توانید از این تکنولوژی ها ضمن اینکه لحظات خود را با دوستان و بیننده های خود تقسیم می کنید به تبلیغات برای کسب و کار خود نیز بپردازید و از آن برای به رخ کشیدن دو چندان خود در نزد عموم استفاده نمایید.

راه حل افزایش ویو اینستاگرام در دست ماست!

حال اگر تصمیم به استفاده از این تکنولوژی ها در اینستاگرام گرفتید و متوجه شدید که تعداد بننده های شما در ویو کم هستند، اصلا نگران این موضوع نبوده و ریش و قیچی را به ما بسپارید تا با نرم افزاری که در اختیار خودتان قرار می دهیم، به صورت آنلاین و آنی با پرداخت مبلغ ناچیزی آمار ویو اینستاگرام شما خود را افزایش داده و در جهتی بهینه کسب و کارتان را رونقی دوباره و چشم عموم را نسبت به محصول مورد ارائه از سمت خود ارائه داده و یا هر چیز دیگری که می خواهید نمایش دهید را باز نماییم.

استفاده از خدمات افزایش ویو اینستاگرام راهی است مطمئن و تضمینی برای بیشتر دیده شدن شما در دنیا ! از این فرصت بی نظیر استفاده کنید و به معنای واقعی، تبلیغات را آن گنه که باید نشان دهید.

 

تعرفه های سوشیال جم :

اکنون زمان آن رسیده تا شما عزیزان در جهت بهبود و رونق بخشیدن به صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام، تصمیمی مهم گرفته و نسبت به خرید ویو اینستاگرام ارزان قیمت برای پست های خود، دست به کار شوید. تعرفه های باورنکردنی و بی مثال سوشیال جم همراه همیشگی شما خواهند بود تا در هر زمانی که خواستید نسبت افزایش ویو اینستاگرام برای پست های خود اقدام نمایید، از آن استفاده نموده و نتایج بی نظیر آن را شاهد باشید.

تیم سوشیال جم با دارا بودن تخصص کافی و بهره گیری از افراد باهوش و خلاق در محیط کاری خود بستری را برای شما و کسب و کار ارزشمندتان ایجاد نموده تا با خیال آسوده و اعتماد کافی اقدام به افزایش ویو اینستاگرام ، لایک و یا نظرات زیر پست نمایید. زیرا ما امتحان خود را در نزد کاربلدان و دانایان پس داده ایم. تعرفه های سوشیال جم در مقایسه با همکاران فعال در این زمینه بسیار مناسب بوده و بستر مناسبی است برای آغاز یک سرمایه گذاری مطمئن و حائز اهمیت برای شما عزیزان.

افزایش ویو اینستاگرام با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در سوشیال جم ارائه می گردد.

تعرفه افزایش ویو اینستاگرام شامل موارد زیر می باشد :

 

کامنت دلخواه لایو استوری اینستاگرام 100 عدد

79000 تومان
 • کاملا تضمینی و مطمئن
 • توسط کاربران ایرانی
 • به علاوه 20% ویو بیشتر
 • بدون نیاز به رمز عبور

لایک لایو استوری اینستاگرام 1.000 عدد

39000 تومان
 • کاملا تضمینی و مطمئن
 • توسط کاربران ایرانی
 • به علاوه 20% ویو بیشتر
 • بدون نیاز به رمز عبور
ribbon red left top - افزایش ویو اینستاگرام

ویو لایو استوری اینستاگرام 1.000 عدد

320.000تومان
 • کاملا تضمینی و مطمئن
 • توسط کاربران ایرانی
 • به علاوه 20% ویو بیشتر
 • بدون نیاز به رمز عبور

ویو ویدئو اینستاگرام 1.000 عدد

10000تومان
 • کاملا تضمینی و مطمئن
 • توسط کاربران ایرانی
 • به علاوه 20% ویو بیشتر
 • بدون نیاز به رمز عبور

 

 

افزایش ویو ویدئو اینستاگرام، 100% واقعی و تضمینی

بهترین روش برای کسب اعتبار در شبکه اجتماعی اینستاگرام، افزایش ویو ویدئو اینستاگرام می باشد

افزایش ویو ویدئو اینستاگرام در سوشیال جم به محض سفارش شروع خواهد شد و در کمترین زمان کامل خواهد گردید.

 

 

 

افزایش ویو اینستاگرام

 

 

 

افزایش ویو استوری اینستاگرام، 100% واقعی و تضمینی

بهترین روش برای بهتر دیده شدن شما در اینستاگرام، افزایش ویو استوری اینستاگرام می باشد

افزایش ویو استوری اینستاگرام در سوشیال جم به محض سفارش شروع خواهد شد و در کمترین زمان کامل خواهد گردید

افزایش ویو لایو استوری اینستاگرام، 100% واقعی و تضمینی

بهترین روش برای بهتر دیده شدن شما در اینستاگرام، افزایش ویو لایو استوری اینستاگرام می باشد

افزایش ویو لایو استوری اینستاگرام در سوشیال جم به محض سفارش شروع خواهد شد و در کمترین زمان کامل خواهد گردید

 

ورود به سایت